Volac logo
   Zobraz kategorie
   Skryj kategorie

O nás

Vítejte na stránkách společnosti
Volac Agro-Best spol. s r. o. Běstovice

Zde Vám poskytneme informace o našem portfoliu výrobků, které je založeno na produktech předních světových firem zabývajících se výživou zvířat.

Cílem společnosti Volac Agro-Best spol. s r. o. je zlepšit produkci a zvýšit ziskovost současných producentů mléka s pomocí vlastního výrobkového portfolia, založeného na mnoha provedených výzkumech. Uvědomujeme si Vaši potřebu mít zdravé, vysoce produktivní a ziskové krávy, jelikož se mlékárenské odvětví neustále mění a rychle konsoliduje.

Volac Agro-Best spol. s r. o. Běstovice

Pod heslem „VŠE PRO SKOT“ nabízíme chovatelům kompletní nabídku výrobků a služeb, které přináší rychlý a zřetelný profit.

Volac Agro-Best spol. s r. o. je dceřinou společností firmy VOLAC International Limited z Velké Británie, která je výrobcem chráněných tuků a chráněných proteinů určených především k výživě přežvýkavců. Volac Agro-Best spol. s r. o. dále působí jako dodavatel konzervantů objemných krmiv a distributor krmných doplňků a mléčných náhražek a mnoho dalších výrobků, které Vám přinesou rychlý a zřetelný profit.

Volac Agro-Best spol. s r. o. působí na trzích střední a východní Evropy, Balkánu a Německa od roku 1994.

Při poskytování služeb používáme pouze COOKIES, která jsou nezbytně nutná pro funkčnost webu. Rozumím